Home / Sarıyer Böcek İlaçlama / Dükkan İlaçlama

Dükkan İlaçlama

Dükkan İlaçlama Neden Gerekli?

DÜKKAN ve iş yerlerinde görülen haşereler, vücutlarında barındırdıkları mikrop ve bakteriler nedeniyle çok ciddi hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Çalışanlar, müşteriler ve misafirler için tıbbi açıdan bir tehdit unsuru olan haşereler, varlıklarıyla da mide bulandırır ve rahatsız eder. Ürünlerin üzerinde dolaşarak ambalajlara bıraktıkları mikroplar ve dışkılar, müşterinin doğrudan temas ettiği bölgelerde olduğu için hastalıklara davetiye çıkarır. Ayrıca bazı haşereler ambalaja zarar vererek ürünün içeriğine de zarar verir ve ürün satılamaz hale gelir. Böylece, dükkan ilaçlama yaptırmadığınız takdirde haşereler firmayı hem tıbbi, hem de maddi zarara uğratmış olur. 

Haşere ilaçlamada ikinci yöntem kokusuz uygulamadır. Bu yöntemde uygulanan metot ilacın püskürtülmesidir. Uygulama yapılırken alanın terk edilmesi gereklidir. Gıda maddelerinin açıkta bırakılmaması gerekmektedir.

Ev İlaçlama Uygulamaları

Ev Ve Dükkan ilaçlama uygulamalarında bir başka yöntem termal flog cihazı ile sıcak sislemedir. Bu yöntemde yağ, mazot ve suda eriyen madde kullanılmaktadır. Sıcak sisleme olarak bilinen bu yöntem tüm mekanlarda, göl, nehir, ağaçlık alanlar ve çöplüklerde tüm haşerelerle mücadelede uygulanmaktadır. Bir de ulv cihazı ile soğuk sisleme yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemde özellikle haşerelerin çoğalması durumunda uygulanmaktadır. Özellikle uçan canlıların aktif olduğu zamanlarda uygulanmaktadır. bize ulaşın 

Watch Dragon ball super

Open chat
Merhaba ilaçlama hakkında bilgi ve ücret almak için bize burdan yaza bilirsiniz
Powered by